Obecně závazné vyhlášky, nařízení obce

Nastavení velikosti písma
Zmenšit písmo o 10%
Zvětšit písmo o 10%

Překlad (translations)

◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK

Obecně závazná vyhláška obce Karlín č. 12017 o místním poplatku za provoz systému shromažd'ování sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů na uzemí obce Karlín.

Příloha č. 1

zde ke stažení

Obecně závazná vyhláška obce Karlín č. 1/2016 kterou se mění vyhláška č. 2/2015, ve znění pozdějších změn, o místním poplatku za provoz systému shromažd'ování sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů na uzemí obce Karlín.

zde ke stažení

Obecně závazná vyhláška obce Karlín č. 1/2015 o stanovení systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.

zde ke stažení

Obecně závazná vyhláška obce Karlín č. 2/2015 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů a nakládání se stavebním odpadem na území obce Karlín.

zde ke stažení

Obecně závazná vyhláška č.1/2014, kterou se mění vyhláška č.2/2012, ve znění pozdějších změn.

zde ke stažení

Obecně závazná vyhláška č.1/2013, kterou se mění vyhláška č. 2/2012 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.

zde ke stažení

Obecně závazná vyhláška č.2/2012, o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.

zde ke stažení

Obecně závazná vyhláška č. 1/2011, o místním poplatku ze psů.

zde ke stažení

Nařízení Obce Karlín č. 1/2012, kterým se vydává tržní řád.

◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK