Obec Karlín

Jak si správně mýt ruce

Aktuálnímu tématu Koronavirus COVID-19

INFORMACE PRO OBČANY K ŠÍŘENÍ NÁKAZY KORONAVIRUS – COVID-19

Základní a průběžné informace k aktuálnímu tématu společnosti COVID-19 ve vztahu k občanům:

Jihomoravský kraj zveřejňuje aktuální informace na svých stránkách, které budou průběžně aktualizovány https://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?ID=408283&TypeID=2

Aktuálně NEHROZÍ PŘÍMÉ OHROŽENÍ ANI NEBEZPEČÍ, všechny kroky a opatření jsou preventivní jako u jiných respiračních a podobných viróz.

VELMI DŮLEŽITÉ JE DODRŽOVAT ZÁKLADNÍ PRAVIDLA OSOBNÍ HYGIENY A ZEJMÉNA MYTÍ RUKOU: hygienarukou-prevence (leták ze stránek SZÚ)

Informace můžete dále čerpat na stránkách www.khsbrno.cz nebo www.szu.cz .

K dispozici je zároveň infolinka Státního zdravotního ústavu pro kohokoliv, kdo se potřebuje poradit v souvislosti s koronavirem, a to od 9 do 21 hodin na čísle: 724 810 106.

Předsednictvo Bezpečnostní rady státu doporučilo:

1. Občané by měli zvážit zejména cesty do regionů severní Itálie, které jsou nejvíce postižené koronavirem COVID-19 (Lombardie, Benátsko).
  2. Občané, kteří se vracejí z postižených regionů Itálie by měli sledovat svůj zdravotní stav, a v případě zjištění příznaků nemoci by měli telefonicky kontaktovat svého lékaře.
  3. Občané cestující do zahraničí by si měli být vědomi rizik spojených se současnou situací šíření koronaviru COVID-19 (např. možnost uvíznutí v karanténě, kterou vyhlásí místní úřady).

Odkaz na informativní leták pro veřejnost:

LETÁK_MYTÍ RUKOU.pdf (2.04 MB)

Doporuceni_pro_cestovatele_ecdc_CZ_SZU_final.pdf (118.38 kB)

LETÁK_MYTÍ RUKOU.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 2,04 MB

Doporuceni_pro_cestovatele_ecdc_CZ_SZU_final.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 118,38 kB
Datum vložení: 27. 2. 2020 10:36
Datum poslední aktualizace: 27. 2. 2020 10:45

Novinky o koronaviru a další aktuality z našeho webu.
Stačí si stáhnout mobilní aplikaci.

Obecní úřad Karlín
Karlín č.60
696 14 Čejč

• PO  16:00 - 18:00
  • ST   09:00 - 11:00

Czechpoint

CZECHPOINT

KRIZPORT

Logo Kyjovské Slovácko v pohybu

Logo chytré blodýny

Rozpočet

30. 3. 2020

Bude polojasno až oblačno, místy sněhové přeháňky. Denní teploty 1 až 5°C. Noční teploty -3 až -7°C.

Dnes je pondělí, 30. 3. 2020, 9:04:31