Obec Karlín
obecKarlín

Na naší pitné vodě nám záleží. Děkuji za to, že jste přišli!

Anna Hubáčková - Pochod - 13.6.2020

Na naší pitné vodě nám záleží. Děkuji za to, že jste přišli!

Na naší pitné vodě nám záleží. Děkuji za to, že jste přišli!

V sobotu 13. 6. 2020 se uskutečnil Protestní pochod Za vodu pro lidi. Pochod se těšil mimořádné přízni počasí, ale především mimořádné přízni účastníků. Silně zastoupené průvody z Veselí nad Moravou, Moravského Písku a Uherského Ostrohu se sešly na místě plánované těžby štěrků. Právě těžbu štěrků považujeme za velké riziko ohrožení našich zdrojů pitné vody, které jsme také mohli z toho místa vidět. Sešlo se hodně starostek, starostů, politiků a přišel nás podpořit i pan hejtman, který potvrdil, že i Jihomoravský kraj podá žalobu na rozhodnutí báňského úřadu. To je pro nás velmi dobrá zpráva – žalobu podávají města a obce a samostatnou žalobu podají i Vodovody a kanalizace Hodonín. Velmi si vážím především podpory Vás občanů, kteří jste přišli ve skutečně hojném počtu – snad i 2000 lidí. Děkuji všem, co se zúčastnili i těm, co nás podporují, ale nemohli se zúčastnit a poslali své povzbuzení.

Ing. Bc. Anna Hubáčková

senátorka za Hodonínsko

Datum vložení: 15. 6. 2020 12:20
Datum poslední aktualizace: 15. 6. 2020 12:21

Obecní úřad Karlín
Karlín č.60
696 14 Čejč

• PO  16:00 - 18:00
  • ST   09:00 - 11:00

Czechpoint

CZECHPOINT

KRIZPORT

Logo Kyjovské Slovácko v pohybu

Logo chytré blodýny

Rozpočet

3. 3. 2021

jasno

Bude většinou jasno až skoro jasno, zpočátku na většině území zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo. Denní teploty 8 až 12°C, při déletrvající nízké oblačnosti jen 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Dnes je středa, 3. 3. 2021, 0:46:42