Obec Karlín
obecKarlín

OBČANÉ POZOR!

pozor

V obci Hovorany se vyskytl již druhý případ podvodníka s modrým autem. Tento muž vyčkal u domu klientky, u které byla naše CHARITNÍ PEČOVATELSKÁ SLUŽBA. Tento podvodník zneužívá důvěry seniorů. Informujte své blízké a v případě potřeby volejte policii 158.

V obci Hovorany se vyskytl již druhý případ podvodníka s modrým autem. Tento muž vyčkal u domu klientky, u které byla naše CHARITNÍ PEČOVATELSKÁ SLUŽBA.

Po odjezdu naší pečovatelky, zvonil u klientky a ptal se na pečovatelku, se kterou se údajně zná a říkal, že je ze sociálních služeb. Poté co klientka muži řekla, že pečovatelka u ní již není, chtěl aby podepsala nějaké papíry. Tento podvodník zneužívá důvěry seniorů k PEČOVATELSKÉ SLUŽBĚ a CHARITĚ. Může se pohybovat po celém okrese.

Informujte své blízké a v případě potřeby volejte policii 158.

pozor

Datum vložení: 22. 2. 2021 19:19
Datum poslední aktualizace: 22. 2. 2021 19:23

Obecní úřad Karlín
Karlín č.60
696 14 Čejč

• PO  16:00 - 18:00
  • ST   09:00 - 11:00

Czechpoint

CZECHPOINT

KRIZPORT

Logo Kyjovské Slovácko v pohybu

Logo chytré blodýny

Rozpočet

3. 3. 2021

jasno

Bude většinou jasno až skoro jasno, zpočátku na většině území zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo. Denní teploty 8 až 12°C, při déletrvající nízké oblačnosti jen 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Dnes je středa, 3. 3. 2021, 0:19:28