Karlín - Zjednodušená verze stránek

Nastavení velikosti písma

Přelaďte na nový signál DVB-T2 včas - ZRUŠENO

Přelaďte na nový signál DVB-T2 včas

Plánovaného vypínání stávajícího vysílání DVB-T a přelaďování přechodové sítě DVB-T2 na finální kmitočty se odkládá. Změna se týká všech termínů na vysílačích plánované na 19. března a na vysílačích na jižní Moravě, Brno - Kojál, Hády, Barvičova a Mikulov - Děvín, které mělo zahájit přechod na DVB-T2 v úterý 31. března. O nových datech jednáme s ČTÚ a Ministerstvem průmyslu a obchodu, jakmile budeme mít harmonogram doladěný, budeme Vás o něm neprodleně informovat.

Jak jistě víte, v České republice odstartovala druhá vlna televizní digitalizace spojená s přechodem na nový vysílací standard DVB-T2. Již 31. března 2020 vypne své stávající vysílání ve starém standardu DVB-T vysílač Brno – Kojál, obou městských vysílačů Hády a Barvičova, a také vysílač z mikulovského Děvína, což se dotkne řady obcí na jižní Moravě.

Přelaďte na nový signál DVB-T2 včas

CT_prechod_DVB-T2_A4.pdf (579.2 kB)

Podrobnosti jsou k dispozici také na webu www.digict.cz.

CT_prechod_DVB-T2_A4.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 579,2 kB